Skip navigation
Comcross
  • Onze audiovisuele oplossingen
    • Interactieve schermen
    • Conference cameras voor videoconferencing
    • Conference microfoons
    • Onze merken
  • Hybride vergaderen
    • Conference room
    • Training en Brainstorm
    • Huddle Room
    • Lean plannen
    • Werkplek reservering
    • Digitale signage
  • Referenties
  • Zelf ervaren
  • Over ons
    • Werkwijze
    • Ons verhaal
    • Werken bij
    • Technisch support
  • Contact
Advies nodig?
Advies nodig?

Door het SMART Board kunnen wij optimaal intern samenwerken aan projecten

Adriaan van Erk groep is een bouwend ontwikkelaar met vastgoed en een timmerfabriek. Een dynamisch bedrijf dat gevestigd is in Bergambacht. Intensief intern samenwerken staat bij Adriaan van Erk voorop. Zij werken volgens de BIM-methode; Bouwwerk Informatie Model. Alle relevante informatie van een bouwwerk wordt gedurende de hele levenscyclus opgeslagen, gebruikt en beheerd. Op kantoor en op bouwlocaties in de keet hangen SMART Boards zodat er op een laagdrempelige manier kan worden samengewerkt.

SMART board voor Adriaan van Erk | Comcross

De Adriaan van Erk groep werkt al jaren visueel samen met interactieve whiteboards van SMART Technologies. De oplossing was echter aan vervanging toe. Jan van Baalen, applicatiebeheerder binnen Adriaan van Erk groep, is op zoek gegaan naar een nieuwe, passende oplossing. “Binnen Adriaan van Erk werken onze afdelingen intensief samen waarbij we veelvuldig  gebruik maken van de SMART oplossing in onze ‘ I-room’. Voor een effectieve overleg bereiden wij voorafgaand aan de meeting het overleg voor in SMART MeetingPro.

SMART MeetingPro samenwerkingssoftware gaf de doorslag

"Ik ben op zoek gegaan naar de nieuwste oplossingen op het gebied van visueel samenwerken, zonder mij aan een bepaald merk te willen binden. Het was voor mij niet vanzelfsprekend om wederom voor een oplossing van SMART Technologies te kiezen. We hebben diverse interactieve touchscreen naast elkaar gezet en getest. Iedere oplossing had zijn eigen voordelen, maar bleken toch minder intuïtief te zijn. In de loop der jaren zijn wij zo verwend en gewend geraakt aan de unieke samenwerkingssoftware SMART MeetingPro, dat wij wederom voor een SMART Board hebben gekozen.

Een meetingroom met 8000 virtuele microfoons

We gebruiken de “I-room” nu ook steeds vaker voor overleg met onze externe partners. Zowel voor overleg in de meetingroom als op afstand samenwerken. Dit vroeg om nog wat extra aanpassingen in de meetingroom. Naast de multidisplay van drie 4K interactieve schermen van SMART technologies (7286 Pro) hebben wij onze meetingroom uitgebreid met een speakerbar Nureva HDL 300. Hierdoor is onze conference meetingroom gevuld met meer dan 8000 virtuele microfoons en zijn wij overal in de ruimte goed en duidelijk te verstaan. Onze (conference)meeting starten wij heel eenvoudig op met de Neets controller unit. Met dit control system, worden alle afstandsbedieningen in de meetingroom  vervangen door één bedieningspaneel. Met een druk op de knop zetten we alles aan en uit.

Met Barco Clickshare draadloos content op SMART Boards delen

"Ook beschikt onze I-room over Barco ClickShare. Deze button zorgt ervoor dat je draadloos content van je eigen device op het SMART Board kunt delen, vooral voor externe partners werkt dit erg prettig.

Comcross heeft ons erg goed geadviseerd en de samenwerking is erg prettig verlopen. Wij hebben de meetingroom goed voorbereid zodat deze gereed was voor de installatie van de samenwerkingsoplossingen. De engineers van Comcross hebben in een vrij korte tijd alles goed gemonteerd en geïnstalleerd."

Advies aanvragen | Comcross
Passend advies?
Comcross helpt je graag bij het inrichten van een optimale hybride werkomgeving.
Ik wil advies
Whitepaper hybride samenwerken | Comcross
Het voordeel van hybride samenwerken
Bekijk whitepaper
Comcross
Advies
076-3032830 info@comcross.nl
Experience Center
Minervum 7410
4817 ZG, Breda
Onze audiovisuele oplossingenHybride vergaderenReferentiesZelf ervarenBlogWhitepapers
Heb je een vraag?
Neem contact met ons op.
2025 © Created by Postads. Alle rechten voorbehouden.
|Cookies|Privacy|Algemene voorwaarden